Idealny sufit podwieszany - niedrogi w zakupie i niskie koszty montażu!

Systemy sufitów panelowych EURACON wykonane z wysokiej jakości kolorowego aluminium - super lekkie, łatwe do zaplanowania, szybkie w montażu i korzystne cenowo!

Aluminiowy sufit panelowy EURACON, KP-134 perforowany, z otwartym złączem

Aluminiowy sufit panelowy K-134 firmy EURACON, gładka powierzchnia z chromowanymi profilami wypełniającymi złącza

Firma EURACON produkuje różne systemy sufitów podwieszanych - wykonane są z aluminium lub stali. Superlekki aluminiowy sufit panelowy jest najbardziej rozpowszechnionym i najbardziej opłacalnym systemem na świecie.


Podwieszane sufity panelowe z aluminium firmy EURACON są szczególnie łatwe w projektowaniu i mogą być instalowane bardzo szybko, łatwo i tym samym ekonomicznie. System sufitów panelowych EURACON składa się z łatwych w montażu szyn nośnych, wykonanych z aluminium lub stali, w zależności od obszaru zastosowania.


Lekkie jak piórko panele aluminiowe są następnie po prostu zatrzaskiwane na miejscu bez wkręcania lub nitowania. To nie może być prostsze, szybsze i tańsze!


Niedrogie aluminiowe sufity panelowe EURACON są dostępne w różnych szerokościach modułów, dzięki czemu można optymalnie wyposażyć pomieszczenia.

Aluminiowe sufity panelowe EURACON


GALERIA ZDJĘĆ


Zachęcamy do obejrzenia zdjęć pięknych podwieszanych sufitów panelowych Euracon. Oferujemy optymalny system sufitów metalowych.

Aluminiowe sufity panelowe EURACON


OPIS


Sufity panelowe firmy EURACON są idealne do korzystnego projektowania sufitów. Sufity panelowe EURACON: Jest to idealny i korzystny cenowo system metalowych sufitów podwieszanych.

Aluminiowe sufity panelowe EURACON


Różne typy i moduły


Sufity podwieszane panelowe firmy EURACON są dostępne w wielu różnych szerokościach modułów, dzięki czemu można je łączyć na wiele różnych sposobów dzięki ich modułowej konstrukcji. Sufity podwieszane z paneli aluminiowych firmy EURACON umożliwiają szybką, łatwą, ekonomiczną i zrównoważoną realizację projektów sufitowych.

Aluminiowe sufity panelowe EURACON


OSPRZĘT


W firmie EURACON można uzyskać wszystko, czego potrzeba do zainstalowania idealnego sufitu metalowego. Od wieszaka po klapę rewizyjną. Firma EURACON jest zatem optymalnym partnerem w zakresie sufitów metalowych.

Aluminiowe sufity panelowe EURACON


WYKRESY POCHŁANIANIA DŹWIĘKU

Aluminiowe sufity panelowe EURACON


INSTRUKCJA MONTAŻU


Podwieszane aluminiowe sufity panelowe EURACON są łatwe do zaplanowania oraz proste, szybkie i nieskomplikowane w montażu.

Aluminiowe sufity panelowe EURACON


PRZYKŁADOWE TEKSTY OFERT


Podwieszane metalowe sufity panelowe EURACON są doskonałe i idealne do perfekcyjnego projektowania sufitów. Superlekki aluminiowy sufit panelowy EURACON to idealny metalowy system sufitowy do projektów o dowolnej wielkości.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail, chętnie Ci doradzimy.

 

 EURACON SP. Z O.O.
 ul. Jedności Robotniczej  15

 
69-100 Słubice
 
Lubuskie
 Polska

 Telefon: +48 95 747 86 37
 Email:   
 pl@euracon.eu


Podwieszany sufit metalowy EURACON jest wykonany na miarę - jak garnitur szyty na miarę dla Twojego budynku.

Zamów metalowe sufity EURACON bezpośrednio z fabryki, bez pośredników!