Idealny sufit podwieszany do dużych przestrzeni, takich jak dworce kolejowe, lotniska, centra handlowe itp.:

Podwieszane pionowe sufity lamelowe EURACON wykonane z aluminium - super lekki, bardzo tani i szybki w montażu system sufitów metalowych do dużych projektów.

Informacja: Pionowe sufity lamelowe

GALERIA ZDJĘĆ

OPIS

TYPY PANELI

OSPRZĘT

Pionowe sufity lamelowe Euracon w terminalu lotniska

Pionowy system aluminiowych sufitów lamelowych EURACON jest szczególnie odpowiedni do dużych projektów wszelkiego rodzaju, takich jak centra handlowe, dworce kolejowe, lotniska, hale widowiskowe, hale produkcyjne, salony samochodowe, hale wystawowe, budynki użyteczności publicznej itp. Ponieważ podwieszane aluminiowe sufity lamelowe EURACON są produkowane z różnymi odstępami między lamelami od 100 mm do 200 mm, możliwe są oszczędności do około 40%. Szerokość lameli sufitowych w sufitach lamelowych EURACON wynosi opcjonalnie 100, 150 lub 200 mm.


Metalowy system sufitowy składa się z szyn nośnych i pionowych lameli, wykonanych z superlekkiego aluminium i obustronnie lakierowanych piecowo w wysokiej jakości procesie powlekania zwojowego. Montaż jest niezwykle prosty: lamele są po prostu mocowane do konstrukcji nośnej. Pionowe sufity żaluzjowe firmy EURACON wykonane z aluminium sprawdzają się doskonale od wielu dziesięcioleci i w setkach projektów na całym świecie.

Aluminiowe pionowe sufity lamelowe EURACON 


GALERIA ZDJĘĆ


Zobacz, jak wyglądają wyjątkowe pionowe sufity lamelowe firmy EURACON. Pionowy system sufitów lamelowych firmy EURACON to wyjątkowy system sufitów metalowych, który idealnie nadaje się do dużych projektów.

Opis sufitowych systemów lamelowychOPIS


Pionowe sufity lamelowe firmy EURACON są idealnym rozwiązaniem do projektowania dużych projektów, takich jak lotniska, dworce kolejowe, hale, stadiony, centra handlowe itp.

Aluminiowe pionowe sufity lamelowe EURACON 


TYPY PANELI

Superlekkie aluminiowe sufity lamelowe EURACON


OSPRZĘT

Masz jakieś pytania?Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail!


 EURACON SP. Z O.O.
 ul. JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ 15

 
69-100 SŁUBICE
 
LUBUSKIE
 POLSKA

 Telefon: +48 95 747 86 37
 Email:   
 pl@euracon.eu


Podwieszany sufit metalowy EURACON jest wykonany na miarę - jak garnitur szyty na miarę dla Twojego budynku.

Zamów metalowe sufity bezpośrednio z fabryki, bez pośredników!