Podwieszane, odporne na uderzenia sufity panelowe EURACON wykonane z wytrzymałej stali ocynkowanej - solidny system podwieszanych sufitów metalowych do najtrudniejszych zastosowań.

Informacja: Odporne na uderzenia stalowe sufity panelowe
GALERIA ZDJĘĆ

MONTAŻ

OSPRZĘT

PRZETARG

Odporny na uderzenia piłką podwieszany sufit panelowy EURACON sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagany jest szczególnie wysoki poziom stabilności konstrukcji ścian i sufitów - np. w halach sportowych, tunelach dla pieszych, na stacjach kolejowych, stacjach metra itp.

Odporny na uderzenia sufit panelowy EURACON wykonany z wysokiej jakości stali ocynkowanej, która została pomalowana piecowo w procesie powlekania zwojowego, jest idealny do stosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest wyjątkowo solidna, ale estetyczna powłoka ścienna lub sufitowa.

System sufitowy Euracon jest odporny na uderzenia piłką

Odporny na uderzenia sufit panelowy firmy  EURACON  składa się z paneli emaliowanych piecowo, szyn nośnych i ocynkowanych wieszaków nonius, wykonanych z wytrzymałej, wysokiej jakości i ocynkowanej blachy stalowej. Rezultatem jest solidny system sufitowy, który idealnie nadaje się do każdej dyscypliny, ligi i siły kopnięcia.

Wysoka stabilność sportowego sufitu firmy EURACON sprawia, że jest on idealnym partnerem sparingowym nie tylko w halach sportowych i klubowych: wszędzie tam, gdzie ważna jest wyjątkowo wytrzymała i szczególnie solidna stabilność konstrukcji ściany i sufitu. Sportowy system sufitowy Euracon jest najlepszym, najtańszym i najbardziej zrównoważonym metalowym systemem sufitowym.

Aby wygładzić fale akustyczne gromkich braw wydarzeń sportowych, stalowe panele można pokryć materiałem pochłaniającym dźwięk. Wysoki standard techniczny tego metalowego systemu sufitowego sprawia, że sufit sportowy EURACON zajmuje najwyższą pozycję pod względem jakości i estetyczności.

Odporny na uderzenia piłką stalowy sufit sportowy EURACON


GALERIA ZDJĘĆ

Uzyskaj własne wrażenie na temat odpornych na uderzenia piłką podwieszanych sufitów panelowych EURACON. Bezpieczny metalowy sufit podwieszany do hal sportowych, basenów itp.

Odporny na uderzenia piłką stalowy panel sportowy firmy  EURACON,


INSTRUKCJA MONTAŻU

Podwieszane stalowe sufity panelowe sportowe EURACON to idealny system sufitów metalowych, gdy wymagane jest intensywne użytkowanie. Ze względu na wyjątkowo wysoką stabilność idealnie nadaje się do okładzin tuneli, stacji kolejowych, stacji metra itp.

Stalowy sufit sportowy EURACON, odporny na uderzenia piłką


OSPRZĘT

W firmie EURACON można uzyskać wszystko, czego potrzeba do zainstalowania idealnego sufitu podwieszanego wykonanego z wysokiej jakości, wytrzymałej stali, od wieszaka po klapę rewizyjną.

EURACON - optymalny partner w zakresie sufitów metalowych!

EURACON stabilny, odporny na uderzenia piłką stalowy sufit sportowy


SPECYFIKACJA PRZETARGOWA


Tekst przetargu można znaleźć tutaj.

Masz jakieś pytanie?
Proszę zadzwoń lub napisz E-mail!


 EURACON SP. Z O.O.
 ul. Jedności Robotniczej  15

 
69-100 Słubice
 
Lubuskie
 Polska

 Telefon: +48 95 747 86 37
 Email:   
 pl@euracon.eu
Podwieszany sufit metalowy EURACON jest wykonany na miarę - jak garnitur szyty na miarę dla Twojego budynku.

Zamów metalowe sufity  bezpośrednio z fabryki, bez pośredników!