Dobner


Sufity metalowe sufity podwieszane wykonane z metalu oraz aluminiowe wentylowane elewacje

Dobner

ELEWACJE ALUMINIOWE | SUFITY METALOWE | ISTOTNE INFORMACJE | ZAMÓWIENIA KONTAKT


back
home

Sportdecken ballwurfsicher
Euracon sufit Sport odporny na uderzenia piłką

Odporny na uderzenia piłką sufit panelowy Euracon Sport składa się z pokrytych emalią piecową paneli, szyn nośnych i ocynkowanych wieszaków noniuszowych, a wszystko to z wytrzymałej i wysokiej jakości ocynkowanej blachy stalowej. Rezultatem jest metalowy sufit podwieszany odporny na uderzenia piłką, który jest idealny dla każdej dyscypliny i siły uderzenia. Wysoka wytrzymałość na uderzenia sufitu panelowego Euracon Sport sprawia, że jest on nie tylko stabilnym partnerem sparingowym w halach sportowych i klubowych; wszędzie tam, gdzie może być dużo kibiców i odwiedzających wymagana jest szczególna stabilność konstrukcji ścian i sufitów, np. w tunelach dla pieszych, centrach handlowych, stacjach metra, sportowy sufit panelowy firmy Euracon to najlepszy i najtańszy system sufitów metalowych.
Aby wyrównać fale akustyczne oklasków i wiwatów, panele sportowego sufitu panelowego można pokryć materiałem dźwiękochłonnym. Wysoki standard techniczny tego metalowego systemu sufitowego zapewnia, że sufit panelowy Euracon Sport znajduje się dokładnie na szczycie podium pod względem jakości i wyglądu.


Dobner Sportpaneeldecken ballwurfsicher
Euracon sufit Sport odporny na uderzenia piłką

Galeria zdjęć

Przekonajcie się Państwo sami o  odpornych na uderzenia piłką sufitach sportowych firmy Euracon. Bezpieczny metalowy sufit podwieszany do hal sportowych, basenów itp.
Dobner Sportpaneeldecken Montage
Euracon sufit Sport odporny na uderzenia piłką

Montaż

Sufity sportowe Euracon wykonane ze stali to idealny system sufitów metalowych do intensywnego użytkowania. Nadaje się również bardzo dobrze do okładzin tuneli, stacji kolejowych itp.
Dobner Sportpaneeldecke Zubehör
Euracon sufit Sport odporny na uderzenia piłką

Osprzęt

W firmie Euracon otrzymają Państwo wszystko, czego Państwo potrzebują, aby zamontować idealny sufit metalowy. Od wieszaków sufitu po klapy rewizyjne.
Euracon, Twój idealny partner do sufitów metalowych.

Dobner Sportpaneeldecken Ausschreibung
Euracon sufit Sport odporny na uderzenia piłką

Oferta


EURACON Sp. z o.o.
ul. Jedności Robotniczej 15
Słubice 69-100, Poland
Tel.: +48 95 747 86 37
Email: info@euracon.pl

© 2020 Euracon PL | odcisk