Dobner


Sufity metalowe sufity podwieszane wykonane z metalu oraz aluminiowe wentylowane elewacje

Dobner

ELEWACJE ALUMINIOWE | SUFITY METALOWE | ISTOTNE INFORMACJE | ZAMÓWIENIA KONTAKT


back
home

Dobner Lamellendecken im Frankfurter Flughafen
Lamelowy system sufitowy firmy Euracon

Lamelowy system sufitowy firmy Euracon
Pionowy system sufitów lamelowych Euracon wykonany z aluminium jest idealnym systemem sufitów metalowych do dużych projektów, takich jak centra handlowe, dworce kolejowe, lotniska, sale konferencyjne, hale produkcyjne, salony samochodowe, hale wystawowe, budynki użyteczności publicznej itp. Ponieważ sufity lamelowe Euracon wykonane są z aluminium o różnych rozstawach lameli od 100 mm do 200 mm, możliwe są oszczędności do 80%. Szerokość lameli w sufitach lamelowych firmy Euracon może dochodzić do 200 mm. Metalowy system sufitowy składa się z szyn nośnych i lameli wykonanych z aluminium i obustronnie lakierowanych wysokiej jakości metodą coil-coatingu. Pionowe sufity lamelowe Euracon wykonane z aluminium od lat sprawdzają się na całym świecie.


Dobner Vertikal Lamellendecken
Lamelowy system sufitowy firmy Euracon

Galeria zdjęć


Przekonajcie się Państwo, jak wyglądają doskonałe pionowe sufity lamelowe firmy Euracon. System Euraconem sufitów lamelowych to doskonały system sufitów metalowych, idealnie nadający się do dużych projektów.

Vertikal Lamellendecken Beschreibung
Lamelowy system sufitowy firmy Euracon

Opis

Pionowe sufity lamelowe firmy Euracon to idealne rozwiązanie przy projektowaniu dużych obiektów takich jak lotniska, dworce, hale, stadiony, galerie handlowe itp.
Dobner Vertikal Lamellendecken Typen
Lamelowy system sufitowy firmy Euracon

Rózne typy i moduły

Lamelowy system sufitowy firmy Euracon są dostępne w różnych szerokościach modułów, a dzięki modułowej budowie można je łączyć na wiele różnych sposobów.

Dobner Vertikal Lamellendecken Zubehör
Lamelowy system sufitowy firmy Euracon

Osprzęt
EURACON Sp. z o.o.
ul. Jedności Robotniczej 15
Słubice 69-100, Poland
Tel.: +48 95 747 86 37
Email: info@euracon.pl

© 2020 Euracon PL | odcisk